Title Title

Haber Detay

Blog
  • 13 Şubat 2021, 16:38
  • ULUSAL AJANS

DEĞERLERİMİZ ORTAK GELECEĞİMİZ ORTAK

 

Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası

 

Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyasına Siz de Katılın…

 

Türkiye ve AB iş birliğinin kazanımlarını tanıtmak için AB projeleri yürüten kurumlarımızın katılımlarıyla Avrupa Birliği Başkanlığı’nın koordinasyonunda yeni bir dijital iletişim kampanyası planlanmıştır.

 

Kampanyayla, AB Projelerinin sonuçlarının insana dokunan yönlerinin, ekonomik ve sosyal kalkınmaya olan katkıları tanıtılacaktır.

 

Bu kapsamda Instagram ve Twitter üzerinden 15 Şubat- 22 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek kampanyaya Erasmus+ ve ESC Programı yararlanıcılarımızın katılımını bekliyoruz…

 

Geçmişte yürüttüğünüz veya şu an yürütmekte olduğunuz Erasmus+ ve ESC projenizin sonuçlarını ve insan hayatına etki eden yönlerini anlatan bir Twitter ve Instagram metni yazarak kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Kampanya #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz etiketleri  ve @ulusalajans ve @ABBaskanligi kullanılarak Twitter ve Instagram uygulamaları aracılığıyla yürütülecektir.

 

Paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere ulaşması için:

 

-Hazırlamış olduğunuz metinlere #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz etiketlerini eklemeniz önemlidir.

 

-Yürüttüğünüz veya yürütmekte olduğunuz projenin yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafını kullanmanız ve kullandığınız görselin proje faaliyetini öne çıkaran görseller olmasına dikkat etmelisiniz.

 

-Görsellerinizi yerleştirebileceğiniz şablon örneğini buradan indirebilirsiniz. Şablondaki AB-Türkiye işbirliği logosunun sağına kendi logonuzu yerleştirerek PNG olarak kaydedebilir ve Twitter ve Instagram üzerinden paylaşabilirsiniz. 

 

-Paylaşımlarınızı bizim de yaygınlaştırabilmemiz için proje veya kurumunuz adına alınmış sosyal medya hesapları üzerinden yapmanız, kişisel mesaj veya etiket içeren içeriklerden kaçınmanız, #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz ve @ulusalajans @ABBaskanligi kullanmanız önem taşımaktadır.

 

-Paylaşımlarınızı Türkçe’ye ek olarak İngilizce olarak da yapabilirsiniz.

 

-Kendi iletişim ağınızda kampanyayı yaygınlaştırabilir ve daha çok kişiyi retweet, tweet ve beğeni yoluyla kampanyaya destek olması için davet edebilirsiniz.

 

Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası Rehberi

 

Sosyal medyada @ulusalajans @ABBaşkanliği takip etmeyi unutmayın!

 

Türkiye Ulusal Ajansı ve AB Başkanlığı tarafından paylaşılan mesajları retweet, repost ve beğen yapmanızdan memnuniyet duyarız.

 

Twitter ve Instagramda görüşmek üzere…

 

Her türlü  sorunuz için iletisim@ua.gov.tr adresine yazabilirsiniz.